Dolnośląski Bon na Innowacje
 

Spotkanie informacyjne DLA PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH I DOKTORANTÓW (24.06.2014)

Zapraszamy do obejrzenia PREZENTACJI ZE SPOTKANIA INFORMACYJNEGO w dniu 24.06.2014 r. (link do pobrania pliku)

Zapraszamy do zapoznania się ze SPRAWOZDANIEM ZE SPOTKANIA (link do pobrania pliku)

Zapraszamy pracowników naukowych i doktorantów dolnośląskich uczelni i jednostek B+R na spotkanie informacyjne programu „Dolnośląski Bon na Innowacje".

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2014 r., w godz. 10:00–11:30 we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej (ul. Smoluchowskiego 48, 50-372 Wrocław, budynek B-11, sala 21).
Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30.

W czasie spotkania omówimy zasady udziału pracowników naukowych i doktorantów jako wykonawców usług B+R w programie DBnI oraz poruszymy kwestie, na które należy zwrócić uwagę podczas przygotowań MŚP do złożenia wniosku.

Opowiemy o doświadczeniach z udziału w programie firm, które uzyskały dofinansowanie i z sukcesem zakończyły realizację Bonu oraz naukowców, którzy wykonali dla nich prace. Spotkanie będzie doskonałą okazją do przedyskutowania z naszymi konsultantami zakresu planowanych Państwa przedsięwzięć innowacyjnych.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 22.06.2014 r.
W zgłoszeniu prosimy o podanie: 1) imienia i nazwiska, 2) nazwy reprezentowanej instytucji oraz 3) numeru telefonu.

Więcej informacji na temat Programu, warunki przyznania bonu, regulamin, aktualne formularze wniosków i dokumentacja aplikacyjna są dostępne w zakładce dokumenty.

Dodatkowe informacje: tel. 71 320 33 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.