Dolnośląski Bon na Innowacje
 

Spotkanie informacyjne (18.11.2013)


Zapraszamy do obejrzenia PREZENTACJI ZE SPOTKANIA INFORMACYJNEGO w dniu 18.11.2013 r. (link do pobrania pliku)

Zapraszamy do zapoznania się ze SPRAWOZDANIEM ZE SPOTKANIA (link do pobrania pliku)

Zapraszamy na spotkanie informacyjne programu „Dolnośląski Bon na Innowacje", które odbędzie się 18 listopada 2013 r., w godz. 10:00–12:00 w Hotelu Panorama Mercure we Wrocławiu (Plac Dominikański 1). Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30.

W czasie spotkania omówimy zasady udziału w programie oraz wskażemy, na co należy zwrócić uwagę podczas przygotowywania wniosku.
O swoich doświadczeniach z udziału w programie opowiedzą także przedstawiciele firm, które uzyskały dofinansowanie i z sukcesem zakończyły realizację Bonu. Spotkanie będzie również doskonałą okazją do przedyskutowania z naszymi konsultantami zakresu planowanych przez Państwa przedsięwzięć innowacyjnych pod kątem możliwości aplikowania o dofinansowanie.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 14.11.2013 r.
W zgłoszeniu prosimy o podanie: 1) imienia i nazwiska, 2) nazwy reprezentowanej instytucji oraz 3) numeru telefonu.

Regulamin programu, aktualne formularze wniosków oraz dokumentację aplikacyjną znajdą Państwo na stronie http://dolnoslaskibon.pl/dokumenty.

Dodatkowe informacje:
tel. 71 320 33 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.